O firmě

Vše pro dílnu, nářadí pro všechny

Jsme rodinná firma z Vysočiny a jsme s vámi od roku 2001.

Jsme XTline. Od samého počátku vycházíme z české řemeslné tradice, doopravdy věříme na zlaté české ručičky. Určitě si sami vzpomenete na dobu, v níž naši otcové a dědečkové, když něco potřebovali, měli v zásadě dvě možnosti. Buď si to museli sami vyrobit, nebo zašli do nejbližšího železářství. Atmosféra a vůně klasických oblíbených železářských obchodů jsou nezaměnitelné. Stejně tak je nepostradatelný prodavač, jenž ochotně poradí a pomůže.

Náš rodinný tým

Vladimír Duben
Vedoucí prodejny Železářství u Hejátků
Ondřej Duben
Grafický designér
Lukáš Duben
Produktový manažer
Michal Duben
Jednatel
Iveta Dubnová
Obchodní referentka
Radek Kolouch
Obchodní ředitel

Známe českého zákazníka

S nadšením vyrábíme vlastní elektro či AKU produkty – nepřekupujeme ani nepřeprodáváme. Komunikujeme s řemeslníky a naše výrobky neustále vyvíjíme, optimalizujeme a posouváme. Jsme hrdí na to, že naši zákazníci jsou spolutvůrci našich produktů. Proto jsou tak dobré. Zároveň chceme distribucí do českých železářských obchodů povzbuzovat český trh. Daně platíme poctivě zde, jsme patrioti. Přidanou hodnotou našich AKU zařízení jsou články Samsung – vydrží, jsou dostatečně prověřené a hlavně nemizí z českého trhu.

LI-ION akumulátory s nízkou hmotností a dlouhou životností

Obrovskou výhodou akumulátorového nářadí XTline je jeden druh aku baterie, který je kompatibilní s veškerým nářadím. V praxi tak například akumulátor z aku sekačky využijete také v křovinořezu, přímočaré pile i aku vrtačce. Navíc za sebou nemusíte tahat kabel, hledat elektrické zásuvky, případně dolévat benzín a neděláte žádný hluk.

Široká síť partnerských prodejen

Rozhodli jsme se v dnešní době velkých a anonymních hobby marketů, že naše výrobky ­– cílené na řemeslníky a drobné firmy – budeme dodávat do sice menších, ale přátelštějších a odbornějších obchodů, a nikomu jinému.

Vyhledat prodejnu ring-arrow-right

Ucelený AKU a ELEKTRO sortiment

Naše produkty jsme pro přehlednost rozdělili do 5 kategorií. V rámci kategorie Elektro nabízíme kromě AKU zařízení též například brusky, vrtačky, kompresory a pily včetně příslušenství. Dílna obsahuje manuální řemeslníkovy pomocníky, jako jsou šroubováky, kladiva, nože, gola sady a jiné. Zedníci si přijdou na své v sekci Stavba, kde je od lžic a vodováh vše nezbytné pro jejich profesi až třeba po míchadla či ochranné pomůcky. Brusiče, frézy, kotouče a jiné nástroje jsou – jak jinak – v kategorii Nástroje. Nezapomínáme ani na zahradníky – v části Zahrada jsou hadice, lopaty, kolečka a spousta jiného nářadí pro vzkvétání zahrad a pozemků.

Podporujeme

logo ELKOPlogo HONITONlogo KLINGSPORlogo Kubalalogo Richmannlogo STAVTOOLlogo XTline

© 2012 - 2021 XTline Vyrobila a spravuje firma McRAI s.r.o. Cookies nastavení